Niektoré veci sa nemenia

Dobré mienené rady, ktoré som dostal na začiatku kariéry, takmer pred tridsiatimi rokmi, s malými obmenami platia stále. Dostal som ich čerstvo po škole v mojom prvom zamestnaní od svojho šéfa, riaditeľa podniku na veľtrhu vo Frankfurte. Bol to múdry a rozhľadený človek.
Dnes by zneli nejak takto:

1️⃣ Sleduj trendy v obore, vzdelávaj sa v oblastiach, ktoré sú pre tvoju prácu relevantné. Dôkladne sa pripravuj na schôdzky a stretnutia s nadriadenými a podriadenými.

2️⃣ Hľadaj ľudí, ktorí majú skúsenosti v oblasti, ktorú chceš zlepšiť, a ktorí ťa môžu posúvať a podporovať. Dnes by som dodal – vyber si mentorov a trénerov, ktorí ti môžu pomôcť posúvať sa v týchto oblastiach.

3️⃣ Identifikuj svoje silné stránky a oblasti, ktoré by si chcel zlepšiť. Rozhodni sa, v ktorých oblastiach chceš svoj potenciál zlepšiť.

Po čase sa k tomu pribudlo
4️⃣ Zúčastni sa konferencií a školení, aby si si rozšírili svoje znalosti a získal nové nápady. Tieto príležitosti ti tiež umožnia nadviazať kontakty s inými manažérmi a odborníkmi v oblasti.

5️⃣ Zameraj sa na rozvoj svojich soft skills, ako sú komunikačné schopnosti, vedenie tímu, riešenie konfliktov a ďalšie. Tieto schopnosti sú kľúčové pre manažérske pozície a môžu ti pomôcť stať sa úspešnejším manažérom.

Ja som si ich zobral k srdcu a dvadsaťpäť rokov som potom riadil, rozbiehal, ale aj zachraňoval rôzne firmy. Dnes posúvam to, čo som dostal a reálne funguje.

➡️ Pripravili sme pre Vás pripravili otvorený workshop, kde sa zameriame na body 5️⃣a3️⃣ – 🔸Akceleruj svoj potenciál🔸

KEDY: sobota 3.6.2023 od 9:00 do 16:30 hod.
KDE: Centrum Vitaja, Gunduličova 8, Bratislava
KOĽKO: 275 eur
KTO:
Petra Laktisova, PCC (ICF) – koučka, mediátorka, konzultantka psychometriky Lumina
Martin Petrík, MBAk – manažér, mentor lídrov, kouč, konzultant psychometriky Lumina

➡️ Neváhaj a zarezervuj si svoje miesto tu: https://lnkd.in/e4wD_U4w
Proste niektoré veci sa nemenia (ani po tridsiatich rokoch)

Tešíme sa na Vás
Petra a Martin

#koučing#mentoring#53K